Ogłoszenia 12XI – 19XI

W kancelarii parafialnej i zakrystii można składać karteczki z intencjami mszalnymi za zmarłych na rok 2024. Bardzo proszę, aby osoba zamawiająca intencję mszy świętej na kartce podała swoje imię i nazwisko oraz adres.

W czwartek zapraszam wszystkich uczniów szkoły podstawowej na mszę świętą szkolną na godz. 17:00.

W Przyszła niedzielę zapraszam rodziców wraz z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. na spotkanie. Klasę 3B i osoby do niej przyporządkowane zapraszam na godzinę 9:30, a klasę IIIC i osoby do niej przyporządkowane zapraszam po mszy świętej o 10:30, czyli ok. 11:30. Spotkania odbędą się w Sali Mikroklimat w domu parafialnym.

Serdecznie zapraszamy na randki małżeńskie „Przystańcie w drodze” prowadzone przez małżeństwa.

Od soboty 18 listopada w sobotnie wieczory w Sali Mikroklimatu w Domu Parafialnym w miłej atmosferze każde małżeństwo przy swoim stoliku z kawą i dobrym ciastem będzie mogło posłuchać na temat sakramentu małżeństwa, finansów, seksualności czy komunikacji. Zapraszamy na 7 spotkań, które będą odbywać się co dwa tygodnie. Rozpoczynamy o godz. 19. Zapisy u księdza proboszcza lub Barbary i Ireneusza Mendroch tel. 692221377. Koszt udziału w tych 7 spotkaniach to 200 zł.

Są jeszcze wolne intencje w niektóre dni grudnia tego roku.

Bóg zapłać za materialne wsparcie naszej parafii. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na inwestycje parafialne.