Ogłoszenia 19XI – 26XI

Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

W kancelarii parafialnej i zakrystii można składać karteczki z intencjami mszalnymi za zmarłych na rok 2024. Bardzo proszę, aby osoba zamawiająca intencję mszy świętej na kartce podała swoje imię i nazwisko oraz adres. Kartki, które już zostały złożone będą do odebrania od przyszłej niedzieli w zakrystii.

W czwartek zapraszam wszystkich uczniów szkoły podstawowej na mszę świętą szkolną na godz. 17:00.

W przyszłą niedzielę, ostatnią tego roku liturgicznego przypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Na mszy świętej o 10:30 pięciu kandydatów zostanie włączonych do grona ministrantów.

W przyszłą niedzielę duszpasterstwo młodzieży naszej diecezji zaprasza na Diecezjalny Światowy Dzień Młodzieży. Spotkanie Młodych rozpocznie się o 15:00 w kościele Jezusa Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Bielsku-Białej (Osiedle Karpackie). O 15:15 zaplanowano katechezę, którą poprowadzi Anna Bonk (autorka bloga „Trzymam Cię za Słowo”, katolicka influencerka, członkini wspólnoty „Głos na Pustyni). Konferencję zakończy wspólne uwielbienie jako odpowiedź na usłyszane słowo. Po przerwie na poczęstunek będzie Eucharystia o godz. 17:00 pod przewodnictwem Biskupa Romana Pindla.

W przyszła niedzielę po mszy świętej popołudniowej, czyli około 17:00 odbędzie się w naszym kościele koncert uwielbienia: „Chrystus Królem”, prowadzony przez zespół FAUSYSTEM. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian.

Kiermasz ciast który był zaplanowany na przyszła niedzielę odbędzie się w pierwszą niedzielę Adwentu, czyli 3 grudnia.

Są jeszcze wolne intencje w niektóre dni w tygodniu tego roku.