Ogłoszenia 16 VI – 23 VI

Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odprawiamy w tygodniu o 17:00, w soboty o 17:30 a w niedziele o 15:30. 

Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne, szczególnie czekający nas remont zabytkowej bramki i schodów do kościoła. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.

W czwartek odprawiona zostanie msza święta z nabożeństwem w intencji uzdrowienia duszy i ciała. Rozpoczęcie o 18:30 modlitwą do Ducha Świętego. Po mszy świętej będzie obrzęd poświęcenia wody, soli i oleju. Na tą mszę świętą zapraszam wszystkie formacyjne grupy parafialne. Chcemy Bogu podziękować za cały miniony rok formacyjny.

Zapraszam Grono Pedagogiczne, pracowników i wszystkich uczniów naszej szkoły wraz z rodzicami, na mszę świętą dziękczynną na zakończenie roku szkolnego w piątek 21 czerwca na godz. 8:00.  Nie będzie mszy św. szkolnej w czwartek o 17:00.

W sobotę 22 czerwca o 9:00 w sali Mikroklimat odbędą się warsztaty profilaktyki dla uczestników kolonii letniej do Jarosławca. Obecność wszystkich obowiązkowa. W tym samym czasie będzie krótkie spotkanie dla rodziców tych uczestników, zamiast planowanego w piątek spotkania po mszy wieczornej. Proszę o przyniesienie kart kolonijnych i w miarę możliwości o wpłatę pozostałej kwoty.

Od września rozpoczynamy kolejny cykl przygotowań do wczesnej I Komunii Świętej wg. programu „Baranków”. Zainteresowani proszeni są o jak najszybszy kontakt z ks. Proboszczem.

Zachęcam do czytania prasy religijnej. W dzisiejszym numerze GN znajdziemy m.in. artykuł o cudach św. Antoniego, o Niemieckich obozach zagłady, o sekretach dojrzewania. W Małym Gościu Niedzielnym znajdziemy plakat reprezentacji polski w piłce nożnej i terminarz meczy na Euro 2024, a także, jak uchronić się przed cyberprzestępcami, a w Niedzieli znajdziemy artykuł o tym czy katolicy będą musieli zejść do podziemia.

Zachęcamy do udziału w XXXIII Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy w dniach od 9 – 11 sierpnia. Zapisy będą trwały od 1 lipca do 31 lipca w parafiach: św. Marii Magdaleny w Cieszynie, Imienia NMP w Cieszynie Bobrku oraz św. Barbary w strumieniu a także przez formularz internetowy, który znajdziemy w zakładce internetowej strony parafii pw. Imienia NMP w Cieszynie Bobrku.